Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Baby & Kids | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
Baby & Kids
1,242 products · 324 on special
Coles:
725
Woolworths:
470
Aldi:
47
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
40
Priced per
Litre
0
100 g
32
Each
15
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
725
Woolworths
470
Aldi
47
Show only
On special
324
Store brand
40
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Size 1 Nappies Newborn Up to 5kg 28 Pack
5kg
$4.89
9.8c / 100g
Add
Aldi
Apple & Oatmeal 6+ Months Baby Food 120g
120g
$0.95
79.2c / 100g
Add
Showing 1–32 of 32
Aldi
Chocolate Custard 6+ Months Baby Food 120g
120g
$0.95
79.2c / 100g
Add
Aldi
Vanilla Custard 6+ Months Baby Food 120g
120g
$0.95
79.2c / 100g
Add
Aldi
Banana Custard 6+ Months Baby Food 120g
120g
$0.95
79.2c / 100g
Add
Aldi
Apricot Chicken 6+ Months Baby Food 120g
120g
$0.95
79.2c / 100g
Add
Aldi
Pea, Apple, Broccoli & Spinach 6+ Months Baby Food 120g
120g
$0.95
79.2c / 100g
Add
Aldi
Sweet Potato, Carrot & Apple 6+ Months Baby Food 120g
120g
$0.95
79.2c / 100g
Add
Aldi
Apple, Banana & Blueberry 4+ Months Baby Food 120g
120g
$0.95
79.2c / 100g
Add
Aldi
Kids Banana Yogurt Pouch 70g
70g
$0.69
98.6c / 100g
Add
Aldi
Kids Blueberry Yogurt Pouch 70g
70g
$0.69
98.6c / 100g
Add
Aldi
Kids Strawberry Yogurt Pouch 70g
70g
$0.69
98.6c / 100g
Add
Aldi
Kids Vanilla Yogurt Pouch 70g
70g
$0.69
98.6c / 100g
Add
Aldi
Baby Powder 400g
400g
$3.99
99.8c / 100g
Add
Aldi
Organic Baby Food Banana Blueberry & Quinoa 6+ Months 120g
120g
$1.39
$1.16 / 100g
Add
Aldi
Organic Baby Food Banana Apple & Mango 6+ Months 120g
120g
$1.39
$1.16 / 100g
Add
Aldi
Orange & Poppyseed Baby Cake 300g
300g
$3.49
$1.16 / 100g
Add
Aldi
Lemon Baby Cake 300g
300g
$3.49
$1.16 / 100g
Add
Aldi
Chocolate Baby Cake 300g
300g
$3.49
$1.16 / 100g
Add
Aldi
Kids Vanilla Yoghurt 140g
140g
$1.99
$1.42 / 100g
Add
Aldi
Kids Strawberry Yoghurt 140g
140g
$1.99
$1.42 / 100g
Add
Aldi
Lactose Free Kids Yogurt Vanilla 140g
140g
$1.99
$1.42 / 100g
Add
Aldi
Baby Capers 110g
110g
$1.99
$1.81 / 100g
Add
Aldi
Newborn Stage 1 - Formula 900g
900g
$16.99
$1.89 / 100g
Add
Aldi
Follow On Stage 2 - Formula 900g
900g
$16.99
$1.89 / 100g
Add
Aldi
Toddler Stage 3 - Formula 900g
900g
$18.69
$2.08 / 100g
Add
Aldi
Junior Stage 4 - Formula 900g
900g
$18.69
$2.08 / 100g
Add
Aldi
Kids Toothpaste 90g
90g
$2.69
$2.99 / 100g
Add
Aldi
Banana Baby Rice Rusk 8+ Months 36g
36g
$2.29
$6.36 / 100g
Add
Aldi
Vegetable Baby Rice Rusks 8+ months 36g
36g
$2.29
$6.36 / 100g
Add
Aldi
Apple Baby Rice Puffs 8+ months 45g
45g
$2.99
$6.64 / 100g
Add
Aldi
Apple, Strawberry & Blueberry Baby Rice Puffs 8+ months 45g
45g
$2.99
$6.64 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Hypoallergenic Gentle Tear-free Cleansing Baby Shampoo
$6.60
40% less than Woolworths
Gentle Fresh Scented Mild Moisturising Baby Lotion
$6.60
40% less than Woolworths
Gentle Mild Moisturising Baby Oil
$3.90
40% less than Woolworths
Baby Bubble Bath
$11.90
30% less than Woolworths