Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frozen | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
Frozen
2,502 products · 518 on special
Coles:
1,109
Woolworths:
1,162
Aldi:
231
Loading savings in this aisle…
On special
518
Store brand
286
Priced per
Litre
22
100 g
103
Each
8
Filters · 2
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,109
Woolworths
1,162
Aldi
231
Show only
On special
518
Store brand
286
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Frozen Puff Pastry 6 Sheets
1kg
$4.00
40c / 100g
Add
Coles
Frozen Shortcrust Pastry 5 Pack
1kg
$4.00
40c / 100g
Add
Coles
Showing 1–48 of 103
Next 48
Frozen Carrot Corn & Peas
1kg
$4.20
42c / 100g
Add
Coles
Frozen Peas Carrots Cauliflower
1kg
$4.20
42c / 100g
Add
Coles
Frozen Baby Peas
1kg
$4.40
44c / 100g
Add
Coles
Frozen Waffle Fries
1kg
$4.40
44c / 100g
Add
Coles
Frozen Garden Peas
1kg
$4.50
45c / 100g
Add
Coles
Frozen Corn Cobs
1kg
$5.00
50c / 100g
Add
Coles
Frozen Stir Fry Vegetables
500g
$2.50
50c / 100g
Add
Coles
Frozen Carrot Battons
500g
$2.50
50c / 100g
Add
Coles
Frozen Brussel Sprouts
500g
$2.50
50c / 100g
Add
Coles
Frozen Australian Potato Chunky Wedges
750g
$4.00
53.3c / 100g
Add
Coles
Frozen Hash Browns
1kg
$5.40
54c / 100g
Add
Coles
Frozen Potato Royals Oven Fry
1kg
$5.50
55c / 100g
Add
Coles
Australian Vegetable Mix
1kg
$5.50
55c / 100g
Add
Coles
Frozen Curly Fries
1kg
$5.50
55c / 100g
Add
Coles
Frozen Onions Chopped
500g
$3.00
60c / 100g
Add
Coles
Beer Battered Steakhouse Chips
750g
$4.50
60c / 100g
Add
Coles
Frozen Cauliflower & Broccoli
500g
$3.00
60c / 100g
Add
Coles
Frozen Green Mixed Vegetables
1kg
$6.00
60c / 100g
Add
Coles
Sliced Onion
500g
$3.00
60c / 100g
Add
Coles
Squeezy Pizza Sauce
415g
$2.50
60.2c / 100g
Add
Coles
Snap Frozen Peas & Corn
500g
$3.40
68c / 100g
Add
Coles
Frozen Sweet Potato Chips
750g
$5.50
73.3c / 100g
Add
Coles
Frozen Whole Baby Beans
500g
$3.80
76c / 100g
Add
Coles
Frozen Broccoli Florets
500g
$4.00
80c / 100g
Add
Coles
Frozen Cauliflower
500g
$4.00
80c / 100g
Add
Coles
Mum's Sause Pizza
415g
$3.50
84.3c / 100g
Add
Coles
Frozen Beef Party Pies 24 Pack
1.1kg
$9.40
85.5c / 100g
Add
Coles
Frozen Meat Pies 4 Pack
700g
$6.25
89.3c / 100g
Add
Coles
Chicken & Vegetables Pies 4 Pack
700g
$6.25
89.3c / 100g
Add
Coles
Thin & Crispy Pizza Base Large 12inch
750g
$6.70
89.3c / 100g
Add
Coles
Chicken Breast Dino Nuggets
1kg
$9.00
90c / 100g
Add
Coles
Frozen Original Chicken Tenders
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Frozen Sweet Chilli Chicken Tenders
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Frozen Chicken Chips
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Frozen Party Sausage Rolls 24 Pack
900g
$9.40
$1.04 / 100g
Add
Coles
Frozen Chicken Breast Nuggets
400g
$4.40
$1.10 / 100g
Add
Coles
Frozen Fish Fillet Crumbed
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Coles
Crumbed Chicken Nuggets
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Coles
Tempura Chicken Nuggets
400g
$4.40
$1.10 / 100g
Add
Coles
Frozen Beer Battered Fish Fillets
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Coles
Frozen Convenience Meal With Macaroni Cheese
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Coles
Convenience Meals Butter Chicken
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Coles
Meals Satay Chicken
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Coles
Frozen Convenience Meal Spaghetti Bolognese
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Coles
Frozen Convenience Meal Cottage Pie
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Coles
Convenience Meals Tuna Bake
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Sara Lee French Vanilla Cheesecake
$4.50
50% less than Coles
Sara Lee Lemon Cheesecake
$4.50
50% less than Coles
Prawn Dumplings
$4.25
50% less than Woolworths
Pork & Chive Dumplings
$4.25
50% less than Woolworths