Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frozen | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
Frozen
2,502 products · 518 on special
Coles:
1,109
Woolworths:
1,162
Aldi:
231
Loading savings in this aisle…
On special
518
Store brand
286
Priced per
Litre
275
100 g
814
Each
20
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,109
Woolworths
1,162
Aldi
231
Show only
On special
518
Store brand
286
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Deli Sea Salt & Rosemary Frozen Potato Chips
600g
Special
$5.10
85c / 100g
was
$6.40
Add
Coles
Deli Rosemary & Garlic Frozen Roast Potatoes
600g
Special
$5.10
85c / 100g
was
Showing 97–144 of 814
Previous 48
Next 48
$6.40
Add
Coles
Deli Parmesan Garlic & Basil Frozen Potato Chips
600g
Special
$5.10
85c / 100g
was
$6.40
Add
Coles
Deli Garlic Herb & Lemon Frozen Potato Chips
600g
Special
$5.10
85c / 100g
was
$6.40
Add
Coles
Fish Fingers
1kg
$8.50
85c / 100g
Add
Coles
Chicken Tenders
1kg
$8.50
85c / 100g
Add
Coles
Frozen Beef Party Pies 24 Pack
1.1kg
$9.40
85.5c / 100g
Add
Coles
Frozen Whole Duck
2.1kg
Special
$18.50
88.1c / 100g
was
$28.30
Add
Coles
Frozen Meat Pies 4 Pack
700g
$6.25
89.3c / 100g
Add
Coles
Chicken & Vegetables Pies 4 Pack
700g
$6.25
89.3c / 100g
Add
Coles
Thin & Crispy Pizza Base Large 12inch
750g
$6.70
89.3c / 100g
Add
Coles
Margherita Pizza
470g
$4.20
89.4c / 100g
Add
Coles
Frozen Peas Corn & Carrots
500g
$4.50
90c / 100g
Add
Coles
Chicken Breast Dino Nuggets
1kg
$9.00
90c / 100g
Add
Coles
Green Onion Pancake
525g
$4.80
91.4c / 100g
Add
Coles
Pepperoni Pizza Slices 2 Pack
600g
Special
$5.50
91.7c / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Cheese & Bacon Pizza Slices 2 Pack
600g
Special
$5.50
91.7c / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Pizza Bases Twin Pack
560g
$5.20
92.9c / 100g
Add
Coles
Roast Vegetables
750g
$7.00
93.3c / 100g
Add
Coles
Gua Bao Steamed
450g
$4.20
93.3c / 100g
Add
Coles
Party Pies 24 Pack
1.12kg
Special
$10.50
93.8c / 100g
was
$17.50
Add
Coles
Cheese Pizza 2 Pack
850g
$8.00
94.1c / 100g
Add
Coles
Plain Pizza Base
260g
$2.50
96.2c / 100g
Add
Coles
Frozen Edamame Soybean Pods
400g
$3.90
97.5c / 100g
Add
Coles
Mini Frozen Mango, Strawberry, Passionfruit & Wildberry Yogurt Sticks 14 Pack
506g
Special
$5.00
98.8c / 100g
was
$10.00
Add
Coles
Steam Fresh Beans Broccoli & Sugar Snap Peas Frozen Mixed Vegetables
450g
$4.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Steam Fresh Beans Carrot & Broccoli Frozen Mixed Vegetables
450g
$4.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Steam Fresh Peas Beans Corn & Broccoli Frozen Mixed Vegetables
450g
$4.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Italian Herb & Garlic Pizza Base Twin Pack
400g
Special
$4.00
$1.00 / 100g
was
$5.20
Add
Coles
Tomato Pizza Base
300g
$3.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Dairy Bread Pita Souvlaki Pizza
450g
$4.50
$1.00 / 100g
Add
Coles
Spinach Pastizzi Value Pack
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Frozen Shelled Soybean (mukimame)
400g
$4.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Triangles Spinach Cheese
360g
Special
$3.60
$1.00 / 100g
was
$4.00
Add
Coles
Frozen Banana Chunks
500g
$5.00
$1.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Frozen Original Chicken Tenders
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Frozen Sweet Chilli Chicken Tenders
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Frozen Chicken Chips
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Crumbed Chicken Alphabet Nugget
2kg
Special
$20.00
$1.00 / 100g
was
$25.00
Add
Coles
Frozen Beef Lasagne
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Frozen Fruit Breakfast Topper
300g
Special
$3.00
$1.00 / 100g
was
$3.70
Add
Coles
Gourmet Pizza Base White 2 Pack
440g
$4.50
$1.02 / 100g
Add
Coles
Gourmet Pizza Base Wholemeal 2 Pack
440g
$4.50
$1.02 / 100g
Add
Coles
Frozen Party Sausage Rolls 24 Pack
900g
$9.40
$1.04 / 100g
Add
Coles
Buttermilk Chicken Portions
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Chicken Goujons
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Tempura Chicken Nuggets
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Coles
Sweet Chilli Tenders
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$13.50
Add
Biggest savings in this aisle
Sara Lee French Vanilla Cheesecake
$4.50
50% less than Coles
Sara Lee Lemon Cheesecake
$4.50
50% less than Coles
Prawn Dumplings
$4.25
50% less than Woolworths
Pork & Chive Dumplings
$4.25
50% less than Woolworths