Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fruit & Veg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
Fruit & Veg
1,764 products · 254 on special
Coles:
836
Woolworths:
731
Aldi:
197
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
254
Store brand
412
Priced per
Litre
1
100 g
9
Each
0
Filters · 2
Filters
Clear all
Stores
Coles
836
Woolworths
731
Aldi
197
Show only
On special
254
Store brand
412
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Woolworths Mushroom Sliced
500g
Special
$6.00
$1.20 / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Woolworths Mushrooms Cups Punnet
500g
Special
$6.00
$1.20 / 100g
was
Showing 1–9 of 9
$7.00
Add
Woolworths
Woolworths Mexican Style Salad Kit
400g
Special
$5.00
$1.25 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Woolworths Ranch Salad Kit
400g
Special
$5.00
$1.25 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Woolworths Asian Style Salad Kit
350g
Special
$5.00
$1.43 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Woolworths Chili Lime Salad Kit
350g
Special
$5.00
$1.43 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Woolworths Thai Style Salad Kit
315g
Special
$5.00
$1.59 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Woolworths Caesar Salad Kit Kit
290g
Special
$5.50
$1.90 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Woolworths Greek Salad Kit
270g
Special
$5.50
$2.04 / 100g
was
$6.00
Add
Biggest savings in this aisle
Fruit Snacks Mixed Berry
$3.90
89% less than Woolworths
Sodaly Blood Orange
$7.50
71% less than Woolworths
Sodaly Yuzu Lemon
$4.75
71% less than Woolworths
Broccoli per kg
$1.53
59% less than Coles