Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
224
100 g
852
Each
612
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Complete Meal Replacement Vanilla
1.75kg
$55.00
$3.14 / 100g
Add
Coles
Complete Meal Replacement Salted Caramel
1.75kg
$55.00
$3.14 / 100g
Add
Coles
Showing 433–480 of 852
Previous 48
Next 48
Complete Meal Replacement Coffee
1.75kg
$55.00
$3.14 / 100g
Add
Coles
Complete Meal Replacement Vegan
1.75kg
$55.00
$3.14 / 100g
Add
Coles
Protein+ Bars Salted Caramel & Peanut Butter Swirl Fruit
200g
Special
$6.30
$3.15 / 100g
was
$7.90
Add
Coles
Protein+ Bars Peanut Butter Milk Chocolate Nuts & Seeds 5 Pack
200g
Special
$6.30
$3.15 / 100g
was
$7.90
Add
Coles
Protein Slices Pepperoni Pizza 2 Pack
360g
Special
$11.50
$3.19 / 100g
was
$12.95
Add
Coles
High Protein Bar-b Cubes
200g
Special
$6.40
$3.20 / 100g
was
$7.50
Add
Coles
Double Dark Choc Protein Bars 10 Pack
400g
$12.90
$3.23 / 100g
Add
Coles
Protein Bars Dark Choc Cranberry Value Pack
400g
$12.90
$3.23 / 100g
Add
Coles
Protein Bars Salted Dark Choc Almond
400g
$12.90
$3.23 / 100g
Add
Woolworths
Carman's Protein Choc Cranberry 10 Pack
400g
$12.90
$3.23 / 100g
Add
Woolworths
Carman's Protein DarkChocAlmond 10 Pack
400g
$12.90
$3.23 / 100g
Add
Coles
Deluxe Protein Bar Almond Mocha 5 Pack
200g
$6.50
$3.25 / 100g
Add
Coles
Deluxe Protein Bars Caramel & Milk Choc Multipack Snacks 5 Pack
200g
$6.50
$3.25 / 100g
Add
Coles
Deluxe Protein Bars Peanut Butter Brownie 5 Pack
200g
$6.50
$3.25 / 100g
Add
Coles
16g Flip High Protein Yogurt Caramel Choc Peanut
142g
$4.65
$3.27 / 100g
Add
Coles
16G Flip High Protein Greek Yogurt Vanilla Choc Almond
140g
$4.65
$3.32 / 100g
Add
Coles
Hydrolysed Marine Collagen Peptides
150g
Special
$5.00
$3.33 / 100g
was
$15.00
Add
Coles
Protein Bar Salted Caramel Nut
160g
$5.40
$3.38 / 100g
Add
Coles
Protein Bar Peanut & Chocolate
160g
$5.40
$3.38 / 100g
Add
Coles
Instant Natural Protein Plant-based Vanilla
400g
Special
$14.00
$3.50 / 100g
was
$28.00
Add
Coles
Instant Natural Protein
400g
Special
$14.00
$3.50 / 100g
was
$28.00
Add
Coles
Instant Natural Protein Plant-based Chocolate
400g
Special
$14.00
$3.50 / 100g
was
$28.00
Add
Coles
Faba Bean Protein Powder
300g
$10.50
$3.50 / 100g
Add
Coles
Protein Bars Variety Pack
360g
$12.90
$3.58 / 100g
Add
Coles
Hommus To Go Dip & Crackers High Protein Classic
125g
$4.50
$3.60 / 100g
Add
Coles
Hommus To Go Dip & Crackers High Protein Jalapeno
125g
$4.50
$3.60 / 100g
Add
Coles
Muesli Bar Protein Milo
175g
Special
$6.70
$3.83 / 100g
Add
Coles
High Protein Crisp Bars Choc Mint
250g
$9.80
$3.92 / 100g
Add
Coles
High Protein Crisp Bars Choc Caramel
250g
$9.80
$3.92 / 100g
Add
Coles
Protein Crispbread
125g
$4.90
$3.92 / 100g
Add
Coles
Protein Nut Bars Dark Choc & Cacao 5 Pack
165g
$6.50
$3.94 / 100g
Add
Coles
Protein Nut Bars Salted Caramel With Superseeds 5 Pack
165g
$6.50
$3.94 / 100g
Add
Coles
Protein Buffalo Chicken Pizza
325g
$12.95
$3.98 / 100g
Add
Coles
Shred And Burn Vanilla
2kg
$80.00
$4.00 / 100g
Add
Coles
Plant Protein Vanilla
2kg
$80.00
$4.00 / 100g
Add
Coles
Bulk Extreme Chocolate
2kg
$80.00
$4.00 / 100g
Add
Coles
100% Whey Vanilla Milkshake
2kg
$80.00
$4.00 / 100g
Add
Coles
Low Carb High Protein Wraps
210g
$8.40
$4.00 / 100g
Add
Coles
Plant Protein Powder Vanilla
500g
$20.00
$4.00 / 100g
Add
Coles
Plant Protein Powder Chocolate
500g
$20.00
$4.00 / 100g
Add
Coles
Wellness Road Peanut Protein Powder
300g
$12.00
$4.00 / 100g
Add
Coles
Gut Health Fibre Supplement
673g
$27.50
$4.09 / 100g
Add
Coles
Haloumi High Protein
160g
$6.60
$4.13 / 100g
Add
Woolworths
Riverina High Protein Haloumi
160g
$6.60
$4.13 / 100g
Add
Coles
Protein Bars Dark Choc & Cranberry 5 Pack
200g
$8.50
$4.25 / 100g
Add
Coles
Greek Yoghurt & Berry Protein Bars
200g
$8.50
$4.25 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths