Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
227
100 g
892
Each
642
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Dare Protein Double Espresso Iced Coffee No Sugar Added
750ml
Special
$4.45
$5.93 / L
was
$5.80
Add
Coles
Original Isotonic Electrolyte Drink
325ml
$2.00
$6.15 / L
Add
Showing 49–96 of 227
Previous 48
Next 48
Coles
Energy Drink Purple Grape
500ml
Special
$3.15
$6.30 / L
was
$4.50
Cheapest
Add
Coles
Energy Drink Green Apple
500ml
Special
$3.15
$6.30 / L
was
$4.50
Add
Coles
Energy Drink Mango
500ml
Special
$3.15
$6.30 / L
was
$4.50
Add
Coles
Energy Drink Blue Raspberry
500ml
Special
$3.15
$6.30 / L
was
$4.50
Add
Coles
Energy Drink Watermelon
500ml
Special
$3.15
$6.30 / L
was
$4.50
Add
Coles
Energy Drink Lemonade
500ml
Special
$3.15
$6.30 / L
was
$4.50
Add
Coles
Up&go Protein Energize Chocolate 12x250ml
3L
$19.50
$6.50 / L
Add
Coles
Up&go Protein Energize Liquid Breakfast Vanilla 12x250ml
3L
$19.50
$6.50 / L
Add
Coles
Up&go Protein Energize Liquid Breakfast Coffee Fridge Pack 12x250ml
3L
$19.50
$6.50 / L
Add
Coles
Protein Energize Strawberry Fridgepack 12x250ml
3L
$19.50
$6.50 / L
Add
Coles
Caramel Protein Energize 12x250ml
3L
$19.50
$6.50 / L
Add
Coles
Up&go Protein Energize Cookies & Cream 12x250ml
3L
$19.50
$6.50 / L
Add
Coles
Plus Protein Chocolate No Added Sugar Flavoured Milk
500ml
Special
$3.25
$6.50 / L
was
$4.70
Add
Coles
Plus Protein Vanilla No Added Sugar Milk
500ml
Special
$3.25
$6.50 / L
was
$4.70
Add
Coles
Plus Protein Salted Caramel No Added Sugar Milk
500ml
Special
$3.25
$6.50 / L
was
$4.70
Add
Coles
G Active Sports Drinks Berry Water Electrolytes & Vitamins
600ml
$4.20
$7.00 / L
Add
Coles
Electrolyte Water Grape
600ml
$4.20
$7.00 / L
Add
Coles
Electrolyte Water Peach
600ml
$4.20
$7.00 / L
Add
Coles
Electrolyte Water Coconut
600ml
$4.20
$7.00 / L
Add
Coles
Electrolyte Water Lemon
600ml
$4.20
$7.00 / L
Add
Woolworths
Gatorade Sports Drinks Blue Bolt Electrolyte Hydration
600ml
$4.20
$7.00 / L
Add
Woolworths
Gatorade Sports Drinks Lemon Lime Electrolyte Hydration
600ml
$4.20
$7.00 / L
Add
Woolworths
Gatorade Sports Drinks Grape Electrolyte Hydration
600ml
$4.20
$7.00 / L
Add
Woolworths
Gatorade Sports Drinks Tropical Electrolyte Hydration
600ml
$4.20
$7.00 / L
Add
Woolworths
Gatorade Sports Drinks Sugar Free Berry Electrolyte Hydration
600ml
$4.20
$7.00 / L
Add
Woolworths
Gatorade Sports Drinks Orange Ice Electrolyte Hydration
600ml
$4.20
$7.00 / L
Add
Woolworths
Gatorade Sports Drinks Sugar Free Orange Electrolyte Hydration
600ml
$4.20
$7.00 / L
Add
Woolworths
Gatorade Sports Drinks Watermelon Chill Electrolyte Hydration
600ml
$4.20
$7.00 / L
Add
Coles
Up&go Protein Energize Choc
500ml
Special
$3.60
$7.20 / L
was
$4.50
Add
Coles
Up & Go Protein Energize Vanilla
500ml
Special
$3.60
$7.20 / L
was
$4.50
Add
Coles
Original Zero Sugar Isotonic Electrolyte Drink
325ml
$2.50
$7.69 / L
Add
Woolworths
Elite Supplements High Protein Shake Banana Smoothie
450ml
Special
$3.50
$7.78 / L
was
$5.50
Add
Woolworths
Elite Supplements High Protein Shake Velvety Chocolate
450ml
Special
$3.50
$7.78 / L
was
$5.50
Add
Coles
Hydrate Drink Lemon Lime
600ml
$5.00
$8.33 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Protein Smoothie+ Drink Chocolate
400ml
$3.40
$8.50 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Protein Smoothie+ Drink Mixed Berry
400ml
$3.40
$8.50 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Protein Smoothie+ Drink Banana Honey
400ml
$3.40
$8.50 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Dairy Farmers Protein Smoothie Vanilla
400ml
$3.40
$8.50 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Protein Smoothie Coffee
400ml
$3.40
$8.50 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Protein Smoothie Mango
400ml
$3.40
$8.50 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Dairy Farmers Protein Smoothie Salted Caramel
400ml
$3.40
$8.50 / L
Add
Coles
Protein Smoothie Dutch Chocolate
425ml
Special
$3.70
$8.71 / L
was
$5.00
Cheapest
Add
Coles
Protein Smoothie Banana Honey Cinnamon
425ml
Special
$3.70
$8.71 / L
was
$5.00
Cheapest
Add
Coles
Protein Smoothie Double Espresso
425ml
Special
$3.70
$8.71 / L
was
$5.00
Cheapest
Add
Coles
Protein Smoothie Strawberry
425ml
Special
$3.70
$8.71 / L
was
$5.00
Add
Coles
Protein Smoothie Choc Honeycomb
425ml
Special
$3.70
$8.71 / L
was
$5.00
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths