Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
129
100 g
693
Each
531
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Plus Protein Vanilla Dessert
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Chocolate
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Showing 145–192 of 693
Previous 48
Next 48
Plus Protein Yoghurt Vanilla
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein White Choc Cookie Dessert
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Strawberry
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Desserts Caramel
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Snack Salted Caramel
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Granola Protein Rich Almond & Hazelnut
450g
$8.90
$1.98 / 100g
Add
Aldi
Protein Oat Bars Peanut Butter 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Protein Oat Bars Dark Choc 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Protein Oat Bars Choc Chip Coconut 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Gourmet Protein Bars Dark Choc & Cranberry 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Gourmet Protein Bars Almond & Salted Dark Choc 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Gourmet Protein Bars Roasted Nuts, Coconut & Yoghurt 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Protein Bars Salted Caramel 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Protein Bars Triple Choc 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Custard Vanilla
175g
$3.50
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Custard Chocolate
175g
$3.50
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Granola Honey Nut
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
High Protein Granola Forest Berries
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
High Protein Granola Apple Crumble
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Protein Granola Chocolate Almond Crunch
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Wellness Road Unflavoured Pea Protein Powder
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Granola Honey Nut Crunch
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Bars Choc Brownie
200g
Special
$4.00
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
High Protein Bars Dark Choc Almond
200g
Special
$4.00
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
High Protein Bars Dark Choc Berry
200g
Special
$4.00
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Vanilla
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Strawberry
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Passionfruit
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Blueberry
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Tropical
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Coles
High Protein Cheese Nibbles
300g
$6.20
$2.07 / 100g
Add
Coles
High Protein Cream Cheese Tub
215g
Special
$4.50
$2.09 / 100g
was
$5.70
Add
Coles
Plus+ Protein Yoghurt Pouch Lemon Cheesecake
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Pouch Strawberry
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Pouch Blueberry
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Pouch Vanilla
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Pouch Banoffee
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Add
Coles
20g Protein Greek Yogurt Pouch Vanilla
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Add
Coles
20g Protein Greek Yogurt Pouch Mango
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Cheapest
Add
Coles
20g Protein Yogurt Pouch Blueberry
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Add
Coles
20g Protein Greek Yogurt Pouch Salted Caramel
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Cheapest
Add
Coles
High Protein Crispy Clusters Raspberry & Macadamia
425g
$9.00
$2.12 / 100g
Add
Coles
High Protein Crispy Clusters Nut Blend
425g
$9.00
$2.12 / 100g
Add
Coles
Plant Protein Sausage 4 Pack
400g
$8.50
$2.13 / 100g
Add
Coles
No Added Sugar Protein Yoghurt Pouch Blueberry
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
No Added Sugar Protein Yoghurt Pouch Vanilla
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths