Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
227
100 g
892
Each
642
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Rokeby Protein Snack Double Espresso
160g
$3.15
$1.97 / 100g
Add
Coles
Granola Protein Rich Almond & Hazelnut
450g
$8.90
$1.98 / 100g
Add
Aldi
Showing 241–288 of 892
Previous 48
Next 48
Protein Oat Bars Peanut Butter 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Protein Oat Bars Dark Choc 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Protein Oat Bars Choc Chip Coconut 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Gourmet Protein Bars Dark Choc & Cranberry 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Gourmet Protein Bars Almond & Salted Dark Choc 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Gourmet Protein Bars Roasted Nuts, Coconut & Yoghurt 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Protein Bars Salted Caramel 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Protein Bars Triple Choc 5 Pack 200g
200g
$3.99
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Custard Vanilla
175g
$3.50
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Custard Chocolate
175g
$3.50
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Granola Honey Nut
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
High Protein Granola Forest Berries
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
High Protein Granola Apple Crumble
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Protein Granola Chocolate Almond Crunch
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
Wellness Road Unflavoured Pea Protein Powder
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Granola Honey Nut Crunch
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Add
Coles
High Protein Bars Choc Brownie
200g
Special
$4.00
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
High Protein Bars Dark Choc Almond
200g
Special
$4.00
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Coles
High Protein Bars Dark Choc Berry
200g
Special
$4.00
$2.00 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
YoPRO Protein Yoghurt Vanilla
160g
$3.20
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
YoPRO Protein Yoghurt Strawberry
160g
$3.20
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
YoPRO Protein Yoghurt Salted Caramel
160g
$3.20
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Dairyworks Protein Cheese Slices
400g
$8.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
YoPRO Protein Yoghurt Banana
160g
$3.20
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Muscle Nation Protein Yoghurt Pouch Lemon Cheesecake
150g
$3.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Muscle Nation Protein Yoghurt Pouch Caramel Cheesecake
150g
$3.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Muscle Nation Protein Yoghurt Pouch Chocolate Lamington
150g
$3.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Muscle Nation Protein Yoghurt Pouch Strawberry
150g
$3.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Muscle Nation Protein Yoghurt Pouch Vanilla
150g
$3.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Muscle Nation Protein Yoghurt Pouch Mango
150g
$3.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Muscle Nation Protein Yoghurt Pouch Banoffee
150g
$3.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Muscle Nation Protein Yoghurt Pouch Raspberry Pistachio Papi
150g
$3.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Muscle Nation Protein Yoghurt Pouch Tropical
150g
$3.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Muscle Nation Protein Yoghurt Pouch Mixed Berry
150g
$3.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
YoPRO Protein Yoghurt Pot Caramel Macchiato
160g
$3.20
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Kellogg's Nutri Grain High Protein Crunch Choc Malt Cereal
500g
$10.00
$2.00 / 100g
Add
Woolworths
Kellogg's High Protein Granola Forest Berries
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Kellogg's High Protein Granola Honey Nut
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Kellogg's High Protein Granola Apple Crumble
450g
$9.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Wicked Sister High Protein Chocolate Pudding
170g
$3.50
$2.06 / 100g
Add
Woolworths
Wicked Sister High Protein Vanilla Bean Custard
170g
$3.50
$2.06 / 100g
Add
Woolworths
Wicked Sister High Protein Banana Pudding
170g
$3.50
$2.06 / 100g
Add
Woolworths
Wicked Sister High Protein Pudding Caramel
170g
$3.50
$2.06 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Vanilla
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Strawberry
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Passionfruit
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths