Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
227
100 g
892
Each
642
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Blueberry
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Coles
15g High Protein Greek Yogurt Tropical
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Woolworths
Showing 289–336 of 892
Previous 48
Next 48
Chobani 15G Protein Greek Yogurt Vanilla
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Woolworths
Chobani 15G Protein Greek Yogurt Strawberry
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Woolworths
Chobani 15G Protein Greek Yogurt Passionfruit
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Woolworths
Chobani 15G Protein Greek Yogurt Tropical
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Woolworths
Chobani 15G Protein Greek Yogurt Cookies & Cream
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Woolworths
Chobani 15G Protein Greek Yogurt Salted Caramel
160g
$3.30
$2.06 / 100g
Add
Coles
High Protein Cheese Nibbles
300g
$6.20
$2.07 / 100g
Add
Woolworths
Kellogg's Nutri Grain Protein Cinnabon Breakfast Cereal
435g
$9.00
$2.07 / 100g
Add
Coles
High Protein Cream Cheese Tub
215g
Special
$4.50
$2.09 / 100g
was
$5.70
Add
Woolworths
Carman's Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
425g
$8.90
$2.09 / 100g
Add
Woolworths
Carman's Protein Clusters Cranberry & Coconut
425g
$8.90
$2.09 / 100g
Add
Coles
Plus+ Protein Yoghurt Pouch Lemon Cheesecake
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Pouch Strawberry
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Pouch Blueberry
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Pouch Vanilla
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Add
Coles
Plus Protein Yoghurt Pouch Banoffee
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Add
Woolworths
Pauls Plus Protein Yoghurt Banoffee
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Add
Woolworths
Pauls Plus Protein Vanilla Yoghurt Pouch No added Sugar
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Add
Woolworths
Pauls Plus Protein Chocolate Yoghurt Pouch No added Sugar
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Add
Woolworths
Pauls Plus Protein Yoghurt Pouch Lemon Cheesecake
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Pauls Plus Protein Yoghurt Pouch Strawberry
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Pauls Plus Protein Yoghurt Pouch Blueberry
150g
$3.15
$2.10 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Bega Protein Tasty Cheese Grated
500g
$10.50
$2.10 / 100g
Add
Woolworths
Bega Protein Tasty Cheese Block
500g
$10.50
$2.10 / 100g
Add
Coles
20g Protein Greek Yogurt Pouch Vanilla
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Add
Coles
20g Protein Greek Yogurt Pouch Mango
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Cheapest
Add
Coles
20g Protein Yogurt Pouch Blueberry
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Add
Coles
20g Protein Greek Yogurt Pouch Salted Caramel
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Chobani 20G Protein Greek Yogurt Pouch Blueberry
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Add
Woolworths
Chobani 20G Protein Greek Yogurt Pouch Mango
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Chobani 20G Protein Greek Yogurt Pouch Salted Caramel
190g
$4.00
$2.11 / 100g
Cheapest
Add
Coles
High Protein Crispy Clusters Raspberry & Macadamia
425g
$9.00
$2.12 / 100g
Add
Coles
High Protein Crispy Clusters Nut Blend
425g
$9.00
$2.12 / 100g
Add
Coles
Plant Protein Sausage 4 Pack
400g
$8.50
$2.13 / 100g
Add
Woolworths
Hubbards Protein Granola Honey & Macadamia
400g
$8.50
$2.13 / 100g
Add
Coles
No Added Sugar Protein Yoghurt Pouch Blueberry
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
No Added Sugar Protein Yoghurt Pouch Vanilla
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
No Added Sugar Protein Yoghurt Pouch Strawberry
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
No Added Sugar Protein Yoghurt Pouch Mango
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar Vanilla
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar Strawberry
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar Mango
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar Mixed Berries
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Coles
High Protein Yoghurt Pouch No Added Sugar Banana
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Woolworths
Farmers Union Greek Style High Protein Yoghurt Pouch Strawberry
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Woolworths
Farmers Union Greek Style High Protein Yoghurt Pouch Vanilla
150g
$3.20
$2.13 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths