Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
129
100 g
693
Each
531
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Protein Crisp Bar White Chocolate Cookies & Cream
60g
Special
$3.40
$5.67 / 100g
was
$4.90
Add
Coles
Protein Crisp Bar White Choc Salted Caramel
60g
Special
$3.40
$5.67 / 100g
was
Showing 385–432 of 693
Previous 48
Next 48
$4.90
Add
Coles
High Protein Oreo 5 Bar Multipack
300g
$17.00
$5.67 / 100g
Add
Coles
High Protein Low Carb Bar Cookies & Cream 5 Bar Value Pack 5x60g
300g
$17.00
$5.67 / 100g
Add
Coles
Plant Protein Bar Raspberry Pistachio 5 Pack
150g
$8.50
$5.67 / 100g
Add
Coles
Mango & Cream Protein Bars
120g
$6.90
$5.75 / 100g
Add
Coles
Passionfruit & Cream Protein Bars
120g
$6.90
$5.75 / 100g
Add
Coles
Protein Crisp Bars Choc Peanut 4 Pack
240g
$14.00
$5.83 / 100g
Add
Coles
Protein Crisp Bars Vanilla Caramel 4 Pack
240g
$14.00
$5.83 / 100g
Add
Coles
Slim 7 Day Assorted Pack Meal Replacement Shakes 14 Pack
770g
$45.00
$5.84 / 100g
Add
Coles
Nitrotech Protein Powder Vanilla
680g
Special
$40.00
$5.88 / 100g
Add
Coles
Powder 72 Dose Daily Fibre Supplement Smooth Orange
425g
Special
$25.00
$5.88 / 100g
was
$35.50
Add
Coles
72 Dose Lemon Lime Fibre Supplement
425g
Special
$25.00
$5.88 / 100g
was
$35.50
Add
Coles
72 Dose Wild Berry Dietary Fibre Supplement
425g
Special
$25.00
$5.88 / 100g
was
$35.50
Add
Coles
Protein Cheese Slices
150g
$9.00
$6.00 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Salted Caramel Plant Protein Bar
50g
Special
$3.00
$6.00 / 100g
was
$4.40
Add
Coles
Plant Protein Hazelnut Bar
50g
Special
$3.00
$6.00 / 100g
was
$4.40
Add
Coles
Vanilla Flavour Whey Protein
500g
$30.00
$6.00 / 100g
Add
Coles
Whey Protein Powder Chocolate
500g
$30.00
$6.00 / 100g
Add
Coles
Elite Creatine Powder Unflavoured
250g
$15.00
$6.00 / 100g
Add
Coles
Whey Protein Unflavoured
500g
$30.00
$6.00 / 100g
Add
Coles
Elite Plant High Protein Powder Vanilla
500g
$30.00
$6.00 / 100g
Add
Coles
Loaded High Protein Cookie White Choc Caramel
100g
$6.00
$6.00 / 100g
Add
Coles
Perform Whey Protein Powder Salted Caramel
500g
$30.00
$6.00 / 100g
Add
Coles
Low-carb Meal Replacement Chocolate
1kg
$61.00
$6.10 / 100g
Add
Coles
Low-carb Meal Replacement Vanilla
1kg
$61.00
$6.10 / 100g
Add
Coles
High Protein Bar Milk Chocolate Brownie 4x90g
360g
$22.00
$6.11 / 100g
Add
Coles
High Protein Bar Peanut Butter 4x90g
360g
$22.00
$6.11 / 100g
Add
Coles
High Protein Bar White Choc Caramel 4x90g
360g
$22.00
$6.11 / 100g
Add
Coles
Clear Protein Raspberry Lemonade
310g
$19.00
$6.13 / 100g
Add
Coles
100% Pure Creatine Monohydrate
300g
Special
$18.60
$6.20 / 100g
was
$31.00
Add
Coles
Powder 114 Dose Daily Fibre Supplement Smooth Orange
673g
$42.00
$6.24 / 100g
Add
Coles
Protein Bar Choc Chip Cookie Dough 4x60g
240g
$15.20
$6.33 / 100g
Add
Coles
Protein Bars Cookes & Cream 4X60G
240g
$15.20
$6.33 / 100g
Add
Coles
Double Choc Protein Balls 5x40g
200g
$12.75
$6.38 / 100g
Add
Coles
Protein Balls 5x40g
200g
$12.75
$6.38 / 100g
Add
Coles
Dark Chocolate Cranberry Protein Balls 5x40g
200g
$12.75
$6.38 / 100g
Add
Coles
Burn High Protein Bar Choc Caramel Crunch
40g
Special
$2.60
$6.50 / 100g
was
$3.30
Add
Coles
Burn High Protein Bar Honeycomb Crunch
40g
Special
$2.60
$6.50 / 100g
was
$3.30
Add
Coles
Burn High Protein Bar Cookies & Cream
40g
Special
$2.60
$6.50 / 100g
was
$3.30
Add
Aldi
Protein Bar Cookies & Cream 30g
30g
$2.00
$6.67 / 100g
Add
Aldi
Protein Bar Boysenberry 30g
30g
$2.00
$6.67 / 100g
Add
Aldi
Protein Bar Chocolate 30g
30g
$2.00
$6.67 / 100g
Add
Coles
Wellness Road Whey Protein Crisps
150g
$10.00
$6.67 / 100g
Add
Coles
Chocolate Protein Brownie
60g
$4.00
$6.67 / 100g
Add
Coles
Cream Protein Blondie
60g
$4.00
$6.67 / 100g
Add
Coles
Powder Hs Vitamin C
150g
Special
$10.00
$6.67 / 100g
was
$16.00
Add
Coles
High Protein Bar Choc Caramel
97g
$6.50
$6.70 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths