Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Health & Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
Health & Protein
1,761 products · 512 on special
Coles:
1,280
Woolworths:
408
Aldi:
73
Loading savings in this aisle…
On special
512
Store brand
50
Priced per
Litre
224
100 g
852
Each
612
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,280
Woolworths
408
Aldi
73
Show only
On special
512
Store brand
50
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Multi Vitamin Juice
2L
$2.70
$1.35 / L
Add
Woolworths
Woolworths Multivitamin Juice
2L
$2.70
$1.35 / L
Add
Coles
Showing 1–48 of 224
Next 48
Ionic Alkaline Spring Water Ph9-10 With 5 Natural Electrolytes
1.5L
$3.50
$2.33 / L
Add
Coles
Plus Protein Low Fat Milk
2L
Special
$4.95
$2.48 / L
was
$5.60
Cheapest
Add
Coles
High Protein Full Cream Milk
1L
$2.50
$2.50 / L
Add
Woolworths
Devondale High Protein Full Cream Long Life Milk
1L
$2.50
$2.50 / L
Add
Coles
Lactose Free High Protein Full Cream Milk
1L
Special
$2.70
$2.70 / L
was
$3.40
Add
Coles
High Protein Milk
2L
$5.55
$2.77 / L
Add
Woolworths
Pauls Plus+ Protein Low Fat Milk
2L
$5.60
$2.80 / L
Add
Coles
So Good High Protein Almond Milk
1L
Special
$3.00
$3.00 / L
was
$4.00
Add
Coles
So Good High Protein Oat Milk
1L
Special
$3.00
$3.00 / L
was
$4.00
Add
Coles
So Good High Protein Soy Milk
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Coles
Protein Plus
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Coles
A2 Protein Full Cream Milk
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Vitasoy Protein Plus Unsweetened Soy Long Life Milk
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Sanitarium So Good High Protein Soy Long Life Milk
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Australia's Own A2 Protein Full Cream Long Life Milk
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Vitasoy Complete Pro Original Protein Alternative Long Life Milk
1L
Special
$3.20
$3.20 / L
was
$4.20
Add
Coles
Sports Drink Green Apple With Electrolytes
1L
Special
$3.35
$3.35 / L
was
$5.60
Add
Woolworths
Liddells Lactose Free High Protein Full Cream Long Life Milk
1L
$3.40
$3.40 / L
Add
Woolworths
Vitasoy Complete Pro Vanilla Protein Alternative Long Life Milk
1L
Special
$3.50
$3.50 / L
was
$4.50
Add
Woolworths
Gatorade G Active Water Sports Drinks Grape Electrolyte Sugar Free
600ml
Special
$2.10
$3.50 / L
was
$4.20
Add
Coles
The Complete Dairy High Protein Low Fat Light Milk
1L
$3.80
$3.80 / L
Add
Coles
The Complete Dairy High Protein Full Cream Milk
1L
$3.80
$3.80 / L
Add
Woolworths
The Complete Dairy Light High Protein Milk High Protein
1L
$3.80
$3.80 / L
Add
Woolworths
Sanitarium So Good High Protein Almond Long Life Milk
1L
$4.00
$4.00 / L
Add
Woolworths
Sanitarium So Good High Protein Oat Long Life Milk
1L
$4.00
$4.00 / L
Add
Coles
Protein No Sugar Added Double Espresso Milk
2L
$8.10
$4.05 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Dare Protein No Sugar Added Double Espresso Milk
2L
$8.10
$4.05 / L
Cheapest
Add
Coles
Plus Protein Chocolate Milk
2L
$8.95
$4.47 / L
Add
Coles
Plus Protein Salted Caramel Milk
2L
$8.95
$4.47 / L
Add
Coles
Protein Low Fat Milk
1L
$4.50
$4.50 / L
Add
Coles
High Protein Full Cream Milk 6x200ml
1.2L
Special
$5.50
$4.58 / L
was
$6.90
Add
Coles
Up&go Protein Energize Choc 6x250ml
1.5L
Special
$7.00
$4.67 / L
was
$14.00
Add
Coles
Up&go Protein Energize Coffee 6x250ml
1.5L
Special
$7.00
$4.67 / L
was
$14.00
Add
Coles
Up&go Protein Energize Vanilla 6x250ml
1.5L
Special
$7.00
$4.67 / L
was
$14.00
Add
Coles
Up&go Protein Energize Liquid Breakfast Strawberry 6x250ml
1.5L
Special
$7.00
$4.67 / L
was
$14.00
Add
Coles
Up&go Protein Energize Cookies & Cream 6x250ml
1.5L
Special
$7.00
$4.67 / L
was
$14.00
Add
Woolworths
CocoGen Coconut Water + Magnesium
1L
Special
$4.70
$4.70 / L
was
$5.90
Add
Woolworths
CocoGen Coconut Water + Electrolyte
1L
Special
$4.70
$4.70 / L
was
$5.90
Add
Coles
Up&go Protein Energize Coffee 3x250ml
750ml
Special
$3.80
$5.07 / L
was
$7.60
Add
Coles
Unsweetened Almond Milk With Collagen Calcium
1L
$5.50
$5.50 / L
Add
Woolworths
Inside Out Unsweetened Almond Milk With Collagen Calcium & Prebiotics
1L
$5.50
$5.50 / L
Add
Coles
Bom High Protein Liquid Breakfast Chocolate 6x250ml
1.5L
$8.50
$5.67 / L
Add
Coles
Bom High Protein Liquid Breakfast Vanilla 6x250ml
1.5L
$8.50
$5.67 / L
Add
Coles
Iced Coffee Strong Espresso + Protein
500ml
Special
$2.90
$5.80 / L
was
$4.20
Add
Coles
Protein No Sugar Added Iced Coffee Double Espresso
750ml
$4.40
$5.87 / L
Add
Woolworths
Dare Protein Double Espresso Iced Coffee No Sugar Added
750ml
Special
$4.45
$5.93 / L
was
$5.80
Add
Biggest savings in this aisle
Nature Valley Protein Bar Salted Caramel Nut
$2.70
50% less than Coles
Sunrice Protein Jasmine Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Sunrice Protein Brown Rice Pouch
$2.70
40% less than Coles
Protein Clusters Vanilla Cinnamon Crumble
$6.00
33% less than Woolworths