Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Home & Garden | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Home & Garden
Home & Garden
789 products · 138 on special
Coles:
557
Woolworths:
219
Aldi:
13
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
138
Store brand
96
Priced per
Litre
4
100 g
23
Each
111
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
557
Woolworths
219
Aldi
13
Show only
On special
138
Store brand
96
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
All Purpose Npk Fertiliser
500g
Special
$1.37
27.4c / 100g
was
$2.75
Cheapest
Add
Woolworths
Brunnings Organic Blood & Bone Based Fertiliser
2.5kg
Special
Showing 1–23 of 23
$7.00
28c / 100g
was
$14.00
Add
Woolworths
Brunnings All Purpose NPK Fertiliser
3kg
Special
$15.00
50c / 100g
was
$18.50
Add
Coles
Air Fryer Straight Cut Fries
750g
Special
$3.80
50.7c / 100g
was
$5.50
Add
Coles
Air Fryer Hash Browns
525g
Special
$3.80
72.4c / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
B-green Organic Slow Release Fertiliser
800g
Special
$6.00
75c / 100g
was
$7.70
Add
Woolworths
Kellogg's Pop Tarts Frosted Chocotastic Toaster Pastries
384g
Special
$5.60
$1.46 / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Nongshim Shin Ramen Big Bowl
114g
Special
$1.87
$1.64 / 100g
was
$3.75
Add
Woolworths
Nongshim Shin Ramyun Spicy Chicken Bowl
114g
Special
$1.87
$1.64 / 100g
was
$3.75
Add
Woolworths
Suimin Origins Bowl Mi Goreng
120g
Special
$2.00
$1.67 / 100g
was
$4.00
Add
Woolworths
Nongshim Kimchi Ramen Big Bowl
112g
Special
$1.87
$1.67 / 100g
was
$3.75
Add
Woolworths
Samyang Buldak Carbonara Spicy Ramen Big Bowl
105g
Special
$2.95
$2.81 / 100g
was
$3.75
Add
Woolworths
Samyang Buldak Original Spicy Ramen Big Bowl
105g
Special
$2.95
$2.81 / 100g
was
$3.75
Add
Woolworths
Maison & Muse Natural Soy Blend Candle Grace White Flower & Fig
350g
Special
$12.50
$3.57 / 100g
was
$25.00
Add
Coles
Roll-ups Rainbow Berry Lunchbox Snacks Made With Real Fruit
94g
Special
$4.00
$4.26 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
Air Wick Essential Oils Candle Tropical Mango
105g
Special
$4.50
$4.29 / 100g
was
$9.00
Add
Coles
Citronella Candle
150g
Special
$8.40
$5.60 / 100g
Add
Coles
Soy Wax Candle Salted Caramel
200g
Special
$14.00
$7.00 / 100g
was
$16.00
Add
Coles
Colorstay Soft Blonde Brow Pencil
0.35g
Special
$12.50
$3571.43 / 100g
was
$25.00
Add
Coles
Colorstay #004 Dark Brown Brow Pencil
0.35g
Special
$12.50
$3571.43 / 100g
was
$25.00
Add
Coles
Colorstay Brow Pencil Soft Brown
0.35g
Special
$12.50
$3571.43 / 100g
was
$25.00
Add
Coles
Colorstay Micro Brow Pencil Soft Brown
0.09g
Special
$12.50
$13888.89 / 100g
was
$25.00
Add
Coles
Colorstay Micro Brow Pencil Dark Brown
0.09g
Special
$12.50
$13888.89 / 100g
was
$25.00
Add
Biggest savings in this aisle
All Purpose Npk Fertiliser
$1.37
45% less than Woolworths