Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Home & Garden | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Home & Garden
Home & Garden
789 products · 138 on special
Coles:
557
Woolworths:
219
Aldi:
13
Loading savings in this aisle…
On special
138
Store brand
96
Priced per
Litre
0
100 g
7
Each
6
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
557
Woolworths
219
Aldi
13
Show only
On special
138
Store brand
96
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Traditional Ricotta in Basket 500g
500g
$5.99
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Thai Green Curry Tuna Bowl 190g
190g
$2.99
$1.57 / 100g
Add
Showing 1–7 of 7
Aldi
Tuna Power Bowl Iron 170g
170g
$3.29
$1.94 / 100g
Add
Aldi
Chipotle Chicken Burrito Bowl 450g
450g
$8.99
$2.00 / 100g
Add
Aldi
Caesar Salad Bowl 200g
200g
$4.99
$2.50 / 100g
Add
Aldi
Vietnamese Style Chicken Flavoured Pho Bowl 75g
75g
$1.99
$2.65 / 100g
Add
Aldi
Vietnamese Style Vegetable Flavoured Pho Bowl 75g
75g
$1.99
$2.65 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
All Purpose Npk Fertiliser
$1.37
45% less than Woolworths