Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Home & Garden | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Home & Garden
Home & Garden
789 products · 138 on special
Coles:
557
Woolworths:
219
Aldi:
13
Loading savings in this aisle…
On special
138
Store brand
96
Priced per
Litre
7
100 g
64
Each
486
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
557
Woolworths
219
Aldi
13
Show only
On special
138
Store brand
96
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Premium Potting Mix
at Coles
6L
$7.90
$1.32 / L
Only at one store
Add to cart
Stainless Steel Mixing Bowl
at Coles
4L
$10.00
$2.50 / L
Only at one store
Add to cart
Showing 1–7 of 7
Mixing Bowl
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
Only at one store
Add to cart
Trigger Sprayer
at Coles
500ml
$2.00
$4.00 / L
Only at one store
Add to cart
Iconics Glass Mixing Bowl
at Coles
3.1L
$16.50
$5.32 / L
Only at one store
Add to cart
Iconics Glass Mixing Bowl
at Coles
1.1L
$11.00
$10.00 / L
Only at one store
Add to cart
Everyday Kettle
at Coles
1.7L
$25.00
$14.71 / L
Only at one store
Add to cart
Biggest savings in this aisle
All Purpose Npk Fertiliser
$1.37
45% less than Woolworths