Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Home & Garden | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Home & Garden
Home & Garden
789 products · 138 on special
Coles:
557
Woolworths:
219
Aldi:
13
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
138
Store brand
96
Priced per
Litre
13
100 g
104
Each
672
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
557
Woolworths
219
Aldi
13
Show only
On special
138
Store brand
96
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Premium Potting Mix
6L
$7.90
$1.32 / L
Add
Coles
Stainless Steel Mixing Bowl
4L
$10.00
$2.50 / L
Add
Coles
Showing 1–13 of 13
Mixing Bowl
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Coles
Trigger Sprayer
500ml
$2.00
$4.00 / L
Add
Woolworths
Seasol Powerfeed All Purpose Plant Fertiliser Hose On
1.2L
Special
$6.30
$5.25 / L
was
$12.60
Add
Coles
Iconics Glass Mixing Bowl
3.1L
$16.50
$5.32 / L
Add
Woolworths
Yates Weed N Feed Fertiliser
2L
Special
$12.30
$6.15 / L
was
$15.40
Add
Woolworths
Seasol Powerfeed Pots & Plants Ready To Use Plant Fertiliser
750ml
Special
$5.30
$7.07 / L
was
$10.65
Add
Coles
Iconics Glass Mixing Bowl
1.1L
$11.00
$10.00 / L
Add
Coles
Everyday Kettle
1.7L
$25.00
$14.71 / L
Add
Woolworths
Scotts Pour + Feed House Plants Liquid Fertiliser
750ml
Special
$11.20
$14.93 / L
was
$14.00
Add
Woolworths
Seasol Powerfeed All Purpose Plant Fertiliser
600ml
$10.50
$17.50 / L
Add
Woolworths
Jack Hammer Super Glue
3ml
$3.10
$1033.33 / L
Add
Biggest savings in this aisle
All Purpose Npk Fertiliser
$1.37
45% less than Woolworths