Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
RSPCA Approved Chicken Breast Mince 1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
RSPCA Approved Chicken Breast Mince 1kg
Meat & Seafood
RSPCA Approved Chicken Breast Mince 1kg
1kg · BROAD OAK FARMS
Aldi
$9.49
94.9c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$9.49
Lowest
$9.49
Highest
$9.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
99.8c / 100g
$4.99
500g
$1.20 / 100g
$6.00
1kg
94.9c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$9.49
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
BROAD OAK FARMS
Size
1kg
Store brand
No
Aldi
$9.49
Add from Aldi