Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Urban Coffee Culture Strong Ground Coffee | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Urban Coffee Culture Strong Ground Coffee
Drinks
Coles own brand
Urban Coffee Culture Strong Ground Coffee
1kg · Coles
Coles
$26.00
$2.60 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$26.00
Lowest
$26.00
Highest
$26.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$8.00 / 100g
$8.00
200g
$3.25 / 100g
$6.50
250g
$3.60 / 100g
$9.00
250g
$3.40 / 100g
$8.50
500g
80c / 100g
Best value per 100g
$4.00
1kg
$2.60 / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Coffee-Mate 400g
at Aldi
400g
$4.49
$1.12 / 100g
$1.48 less per 100g
Add to cart
Coffee Beans Medium 1kg
at Aldi
1kg
$17.99
$1.80 / 100g
80.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$26.00
Add from Coles
Viewing
$26.00
Details
Aisle
Drinks
Brand
Coles
Size
1kg
Store brand
Coles
Coffee Beans Dark 1kg
at Aldi
1kg
$17.99
$1.80 / 100g
80.1c less per 100g
Add to cart
Ground Coffee Dark Roast 500g
at Aldi
500g
$10.99
$2.20 / 100g
40.2c less per 100g
Add to cart