Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pure Australian Honey | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Pure Australian Honey
Pantry
Coles own brand
Pure Australian Honey
1kg · Coles
Coles
$12.50
$1.25 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$12.50
Lowest
$12.50
Highest
$12.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$2.50 / 100g
$2.50
375g
$2.27 / 100g
$8.50
400g
$4.50 / 100g
$18.00
550g
$2.00 / 100g
$11.00
750g
$1.60 / 100g
$12.00
1kg
$1.25 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Honey Mustard Simmer Sauce 485g
at Aldi
485g
$1.89
39c / 100g
86c less per 100g
Add to cart
Woolworths Honey Mustard Simmer Sauce
at Woolworths
500g
$2.00
40c / 100g
85c less per 100g
Add to cart
Coles
$12.50
Add from Coles
Viewing
$12.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Coles
Size
1kg
Store brand
Coles
Woolworths Honey Soy & Garlic Simmer Sauce
at Woolworths
500g
$2.00
40c / 100g
85c less per 100g
Add to cart
Honey, Soy & Garlic Marinade 375g
at Aldi
375g
$2.09
55.7c / 100g
69.3c less per 100g
Add to cart