Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Multipack Hommus Dip 3 Pack 65g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Multipack Hommus Dip 3 Pack 65g
Snacks & Confectionery
Multipack Hommus Dip 3 Pack 65g
195g · DELI ORIGINALS FRESH
Aldi
$1.89
96.9c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.89
Lowest
$1.89
Highest
$1.89
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$1.79 / 100g
$2.69
195g
96.9c / 100g
Viewing
$1.89
200g
$1.15 / 100g
$2.29
200g
$1.25 / 100g
$2.49
200g
$1.50 / 100g
$2.99
1kg
57.9c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Green Leaf Hummus Tahina Dip
at Woolworths
400g
$2.25
56.3c / 100g
40.7c less per 100g
Add to cart
Hommus DIP
at Coles
1kg
$6.30
63c / 100g
33.9c less per 100g
Add to cart
Aldi
$1.89
Add from Aldi
$5.79
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
DELI ORIGINALS FRESH
Size
195g
Store brand
No
Willow Farm Hommus Dip
at Woolworths
1kg
$6.30
63c / 100g
33.9c less per 100g
Add to cart
Dip Hommus Traditional
at Coles
1kg
$8.00
80c / 100g
16.9c less per 100g
Add to cart