Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Whole Egg Mayonnaise | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Whole Egg Mayonnaise
Pantry
Coles own brand
Whole Egg Mayonnaise
445g · Coles
Coles
$2.80
62.9c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$1.16 / 100g
$1.10
340g
88.2c / 100g
$3.00
360g
88.9c / 100g
$3.20
360g
88.9c / 100g
$3.20
380g
84.2c / 100g
$3.20
445g
62.9c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Light Squeeze Mayonnaise 535g
at Aldi
535g
$2.89
54c / 100g
8.9c less per 100g
Add to cart
Real Mayonnaise 455g
at Aldi
455g
$2.69
59.1c / 100g
3.8c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.80
Add from Coles
Viewing
$2.80
Details
Aisle
Pantry
Brand
Coles
Size
445g
Store brand
Coles
Creamy Squeeze Mayonnaise 475g
at Aldi
475g
$2.89
60.8c / 100g
2.1c less per 100g
Add to cart