Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Extra Virgin Olive Oil Classic | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Extra Virgin Olive Oil Classic
Pantry
Extra Virgin Olive Oil Classic
375ml · Cobram Estate
Coles
$13.00
$34.67 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$13.00
Lowest
$13.00
Highest
$13.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375ml
$34.67 / L
Viewing
$13.00
500ml
$30.00 / L
Best value per L
$15.00
500ml
$30.00 / L
$15.00
500ml
$32.00 / L
$16.00
750ml
$33.33 / L
$25.00
750ml
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Vegetable Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$31.92 less per L
Add to cart
Canola Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$31.92 less per L
Add to cart
Coles
$13.00
Add from Coles
$33.33 / L
$25.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Cobram Estate
Size
375ml
Store brand
No
Woolworths Australian Canola Oil
at Woolworths
4L
$11.90
$2.98 / L
$31.69 less per L
Add to cart
Woolworths Blended Vegetable Oil
at Woolworths
4L
$11.90
$2.98 / L
$31.69 less per L
Add to cart