Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Ham Shredded Twin Pack 300g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Ham Shredded Twin Pack 300g
Meat & Seafood
Ham Shredded Twin Pack 300g
300g · BERG
Aldi
$3.99
$1.33 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.99
Lowest
$3.99
Highest
$3.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$3.29 / 100g
$3.29
200g
$3.25 / 100g
$6.49
220g
$2.04 / 100g
$4.49
300g
$1.33 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.99
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
BERG
Size
300g
Store brand
No
Aldi
$3.99
Add from Aldi