Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Baker's Choice Baking Milk Chocolate Bits Value Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Baker's Choice Baking Milk Chocolate Bits Value Pack
Snacks & Confectionery
Baker's Choice Baking Milk Chocolate Bits Value Pack
375g · Nestle
Coles
$9.00
$2.40 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$9.00
Lowest
$9.00
Highest
$9.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$3.50 / 100g
$7.00
200g
$3.50 / 100g
$7.00
200g
$3.50 / 100g
$7.00
375g
$2.40 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$9.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Nestle
Size
375g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Milk Chocolate Baking Bits 200g
at Aldi
200g
$3.99
$2.00 / 100g
40.5c less per 100g
Add to cart
Dark Chocolate Baking Bits 200g
at Aldi
200g
$3.99
$2.00 / 100g
40.5c less per 100g
Add to cart
Coles
$9.00
Add from Coles
White Chocolate Baking Bits 200g
at Aldi
200g
$3.99
$2.00 / 100g
40.5c less per 100g
Add to cart