Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cream Cheese Spread Original | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Cream Cheese Spread Original
Pantry
Cream Cheese Spread Original
500g · Bega
Coles
$7.00
$1.40 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.64 / 100g
$4.10
375g
$1.55 / 100g
$5.80
375g
$1.55 / 100g
$5.80
470g
$1.47 / 100g
$6.90
470g
$1.47 / 100g
$6.90
500g
$1.40 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Table Spread 1kg
at Aldi
1kg
$2.49
24.9c / 100g
$1.15 less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Table Spread
at Woolworths
1kg
$2.70
27c / 100g
$1.13 less per 100g
Add to cart
Coles
$7.00
Add from Coles
Viewing
$7.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Bega
Size
500g
Store brand
No
Special
Woolworths Dairy Free Buttery Spread
at Woolworths
1kg
$3.60
$5.15
36c / 100g
$1.04 less per 100g
Add to cart
Caterers Buttery Spread 1kg
at Aldi
1kg
$4.39
43.9c / 100g
96.1c less per 100g
Add to cart