Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Corned Beef | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Corned Beef
Meat & Seafood
Corned Beef
340g · Prairie Kitchen
Coles
$3.50
$1.03 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Prairie Kitchen
Size
340g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Beef Lasagne 1.2kg
at Aldi
1.2kg
$7.99
66.6c / 100g
36.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths Beef Lasagne NULL
at Woolworths
2kg
$14.50
72.5c / 100g
30.4c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.50
Add from Coles
Beef Ravioli 625g
at Aldi
625g
$4.79
76.6c / 100g
26.3c less per 100g
Add to cart
Honey Beef Sausages 500g
at Aldi
500g
$3.89
77.8c / 100g
25.1c less per 100g
Add to cart