Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Wild Alaskan Red Salmon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Wild Alaskan Red Salmon
Meat & Seafood
Wild Alaskan Red Salmon
105g · John West
Coles
$7.40
$7.05 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.40
Lowest
$7.40
Highest
$7.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$3.68 / 100g
Best value per 100g
$3.50
95g
$3.68 / 100g
$3.50
95g
$3.68 / 100g
$3.50
95g
$3.68 / 100g
$3.50
105g
$7.05 / 100g
Viewing
$7.40
210g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Chilli Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$5.48 less per 100g
Add to cart
Smoked Flavoured Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$5.48 less per 100g
Add to cart
Coles
$7.40
Add from Coles
$5.43 / 100g
$11.40
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
John West
Size
105g
Store brand
No
Tomato Salsa Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$5.48 less per 100g
Add to cart
Teriyaki And Garlic Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$5.48 less per 100g
Add to cart