Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sundried Tomato Crafted Dip 150g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Sundried Tomato Crafted Dip 150g
Snacks & Confectionery
Sundried Tomato Crafted Dip 150g
150g · DELI ORIGINALS FRESH
Aldi
$2.99
$1.99 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.99
Lowest
$2.99
Highest
$2.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$1.99 / 100g
Viewing
$2.99
200g
$1.15 / 100g
$2.29
200g
$1.25 / 100g
$2.49
200g
$1.50 / 100g
$2.99
200g
$1.50 / 100g
$2.99
1kg
57.9c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Green Leaf Hummus Tahina Dip
at Woolworths
400g
$2.25
56.3c / 100g
$1.43 less per 100g
Add to cart
Hommus DIP
at Coles
1kg
$6.30
63c / 100g
$1.36 less per 100g
Add to cart
Aldi
$2.99
Add from Aldi
$5.79
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
DELI ORIGINALS FRESH
Size
150g
Store brand
No
Willow Farm Hommus Dip
at Woolworths
1kg
$6.30
63c / 100g
$1.36 less per 100g
Add to cart
Dip Hommus Traditional
at Coles
1kg
$8.00
80c / 100g
$1.19 less per 100g
Add to cart