Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Textured Vegetable Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Textured Vegetable Protein
Health & Protein
Textured Vegetable Protein
400g · Wellness Road
Coles
$7.00
$1.75 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Wellness Road
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Lower Carb Higher Protein Bread 600g
at Aldi
600g
$5.69
94.8c / 100g
80.2c less per 100g
Add to cart
Mango and Passionfruit Protein Yoghurt 210g
at Aldi
210g
$2.29
$1.09 / 100g
66c less per 100g
Add to cart
Coles
$7.00
Add from Coles
Protein Yogurt Vanilla 160g
at Aldi
160g
$1.99
$1.24 / 100g
50.6c less per 100g
Add to cart
Protein Yogurt Strawberry 160g
at Aldi
160g
$1.99
$1.24 / 100g
50.6c less per 100g
Add to cart