Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Gluten Free Soya Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Gluten Free Soya Sauce
Pantry
Gluten Free Soya Sauce
250ml · Lee Kum Kee
Coles
$4.30
$17.20 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.30
Lowest
$4.30
Highest
$4.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150ml
$18.67 / L
$2.80
150ml
$18.33 / L
$2.75
207ml
$20.29 / L
$4.20
250ml
$17.20 / L
Viewing
$4.30
500ml
$8.60 / L
Best value per L
$4.30
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$14.71 less per L
Add to cart
Barbeque Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$13.70 less per L
Add to cart
Coles
$4.30
Add from Coles
Pantry
Brand
Lee Kum Kee
Size
250ml
Store brand
No
Tomato Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$13.70 less per L
Add to cart
Sweet Chilli Sauce 700ml
at Aldi
700ml
$2.49
$3.56 / L
$13.64 less per L
Add to cart