Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Smoked Cheese 200g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Smoked Cheese 200g
Dairy & Eggs
Smoked Cheese 200g
200g · EMPORIUM SELECTION
Aldi
$4.99
$2.50 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.99
Lowest
$4.99
Highest
$4.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
110g
$3.17 / 100g
$3.49
150g
$2.66 / 100g
$3.99
150g
$2.93 / 100g
$4.39
150g
$3.33 / 100g
$4.99
200g
$2.50 / 100g
Viewing
$4.99
265g
$1.88 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cauliflower Cheese Bake
at Coles
800g
$6.60
82.5c / 100g
$1.67 less per 100g
Add to cart
Hillview Original Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$1.62 less per 100g
Add to cart
Aldi
$4.99
Add from Aldi
$4.99
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
EMPORIUM SELECTION
Size
200g
Store brand
No
Hillview Light Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$1.62 less per 100g
Add to cart
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
$1.56 less per 100g
Add to cart