Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
100% Australian Pure Honey Squeeze | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
100% Australian Pure Honey Squeeze
Pantry
Coles own brand
100% Australian Pure Honey Squeeze
250g · Coles
Coles
$4.00
$1.60 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.60 / 100g
Viewing
$4.00
375g
$1.47 / 100g
$5.50
500g
$1.30 / 100g
$6.50
1kg
$1.25 / 100g
Best value per 100g
$12.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Coles
Size
250g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Light Squeeze Mayonnaise 535g
at Aldi
535g
$2.89
54c / 100g
$1.06 less per 100g
Add to cart
Creamy Squeeze Mayonnaise 475g
at Aldi
475g
$2.89
60.8c / 100g
99.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.00
Add from Coles
Authentic Mayonnaise Squeeze 475g
at Aldi
475g
$3.69
77.7c / 100g
82.3c less per 100g
Add to cart
Mixed Blossom Honey Twist & Squeeze 375g
at Aldi
375g
$2.99
79.7c / 100g
80.3c less per 100g
Add to cart