Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Thickened Cream 600ml | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Thickened Cream 600ml
Dairy & Eggs
Thickened Cream 600ml
600ml · FARMDALE
Aldi
$5.19
$8.65 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$5.19
Lowest
$5.19
Highest
$5.19
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300ml
$9.97 / L
$2.99
300ml
$9.97 / L
$2.99
300ml
$12.97 / L
$3.89
600ml
$8.65 / L
Viewing
$5.19
2L
$1.70 / L
$3.39
3L
$1.65 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
$7.00 less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
$7.00 less per L
Add to cart
Aldi
$5.19
Add from Aldi
$4.95
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
FARMDALE
Size
600ml
Store brand
No
Full Cream Milk
at Coles
2L
$3.40
$1.70 / L
$6.95 less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk
at Woolworths
2L
$3.40
$1.70 / L
$6.95 less per L
Add to cart