Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Rice Bran Oil | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Rice Bran Oil
Pantry
Rice Bran Oil
2L · Crisco
Coles
$10.00
$5.00 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
750ml
$6.40 / L
$4.80
750ml
$6.40 / L
$4.80
750ml
$10.67 / L
$8.00
750ml
$8.00 / L
$6.00
2L
$5.00 / L
Best value per L
Viewing
$10.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Vegetable Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$2.25 less per L
Add to cart
Canola Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$2.25 less per L
Add to cart
Coles
$10.00
Add from Coles
Pantry
Brand
Crisco
Size
2L
Store brand
No
Woolworths Australian Canola Oil
at Woolworths
4L
$11.90
$2.98 / L
$2.02 less per L
Add to cart
Woolworths Blended Vegetable Oil
at Woolworths
4L
$11.90
$2.98 / L
$2.02 less per L
Add to cart