Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mini Toasty Garlic And Herb Naan 5 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Mini Toasty Garlic And Herb Naan 5 Pack
Fruit & Veg
Coles own brand
Mini Toasty Garlic And Herb Naan 5 Pack
225g · Coles
Coles
$3.20
$1.42 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.20
Lowest
$3.20
Highest
$3.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
225g
$1.42 / 100g
Viewing
$3.20
250g
$1.28 / 100g
Best value per 100g
$3.20
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
225g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Garlic Naan 2 Pack 250g
at Aldi
250g
$2.99
$1.20 / 100g
22.6c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.20
Add from Coles