Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sweet Chilli Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Sweet Chilli Sauce
Pantry
Sweet Chilli Sauce
285ml · Trident
Coles
$3.85
$13.51 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.85
Lowest
$3.85
Highest
$3.85
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
285ml
$13.51 / L
Viewing
$3.85
480ml
$12.08 / L
$5.80
730ml
$6.58 / L
Best value per L
$4.80
Details
Aisle
Pantry
Brand
Trident
Size
285ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$11.01 less per L
Add to cart
Barbeque Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$10.01 less per L
Add to cart
Coles
$3.85
Add from Coles
Tomato Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$10.01 less per L
Add to cart
Sweet Chilli Sauce 700ml
at Aldi
700ml
$2.49
$3.56 / L
$9.95 less per L
Add to cart