Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tomato Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Tomato Sauce
Pantry
Tomato Sauce
580ml · Rosella
Coles
$4.40
$7.59 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.40
Lowest
$4.40
Highest
$4.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$7.90 / L
$3.95
580ml
$7.59 / L
Best value per L
Viewing
$4.40
Details
Aisle
Pantry
Brand
Rosella
Size
580ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$5.09 less per L
Add to cart
Barbeque Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$4.09 less per L
Add to cart
Coles
$4.40
Add from Coles
Tomato Sauce 500ml
at Aldi
500ml
$1.75
$3.50 / L
$4.09 less per L
Add to cart
Sweet Chilli Sauce 700ml
at Aldi
700ml
$2.49
$3.56 / L
$4.03 less per L
Add to cart