Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Marinated Fetta 350g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Marinated Fetta 350g
Dairy & Eggs
Marinated Fetta 350g
350g · EMPORIUM SELECTION
Aldi
$6.49
$1.85 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.49
Lowest
$6.49
Highest
$6.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
180g
$2.22 / 100g
$3.99
200g
$1.40 / 100g
Best value per 100g
$2.79
350g
$1.85 / 100g
Viewing
$6.49
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
EMPORIUM SELECTION
Size
350g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Greek Style Fetta Cubes
at Coles
410g
$6.00
$1.46 / 100g
39.1c less per 100g
Add to cart
Cheese Fetta Aust Style
at Coles
200g
$3.00
$1.50 / 100g
35.4c less per 100g
Add to cart
Aldi
$6.49
Add from Aldi
Woolworths Greek Style Fetta
at Woolworths
200g
$3.00
$1.50 / 100g
35.4c less per 100g
Add to cart
Fresh Pumpkin & Fetta Ravioli
at Coles
600g
$11.00
$1.83 / 100g
2.1c less per 100g
Add to cart