Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pizza Tomato Paste 2 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Pizza Tomato Paste 2 Pack
Frozen
Pizza Tomato Paste 2 Pack
280g · Leggo's
Coles
$3.50
$1.25 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
280g
$1.25 / 100g
Viewing
$3.50
400g
$1.13 / 100g
Best value per 100g
$4.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Leggo's
Size
280g
Store brand
No
Coles
$3.50
Add from Coles