Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mini Toasty Plain Naan 5 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Mini Toasty Plain Naan 5 Pack
Other
Coles own brand
Mini Toasty Plain Naan 5 Pack
225g · Coles
Coles
$3.20
$1.42 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.20
Lowest
$3.20
Highest
$3.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
225g
$1.42 / 100g
Viewing
$3.20
250g
$1.28 / 100g
Best value per 100g
$3.20
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
225g
Store brand
Coles
Coles
$3.20
Add from Coles