Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chicken Pesto Penne 1.1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Chicken Pesto Penne 1.1kg
Pantry
Chicken Pesto Penne 1.1kg
1.1kg · WORLD KITCHEN
Aldi
$11.99
$1.09 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$11.99
Lowest
$11.99
Highest
$11.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
WORLD KITCHEN
Size
1.1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Penne
at Coles
500g
$0.90
18c / 100g
91c less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Pasta Penne
at Woolworths
500g
$0.90
18c / 100g
91c less per 100g
Add to cart
Aldi
$11.99
Add from Aldi
Durum Wheat Pasta Penne Rigate
at Coles
500g
$1.00
20c / 100g
89c less per 100g
Add to cart
Woolworths Pasta Penne Rigate
at Woolworths
500g
$1.00
20c / 100g
89c less per 100g
Add to cart