Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
No Added Sugar Passionfruit Yogurt 700g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
No Added Sugar Passionfruit Yogurt 700g
Pantry
No Added Sugar Passionfruit Yogurt 700g
700g · BROOKLEA
Aldi
$4.49
64.1c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.49
Lowest
$4.49
Highest
$4.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
110g
$1.17 / 100g
$1.29
110g
$1.17 / 100g
$1.29
110g
$1.17 / 100g
$1.29
110g
$1.17 / 100g
$1.29
700g
64.1c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.49
750g
Aldi
$4.49
Add from Aldi
66.5c / 100g
$4.99
Details
Aisle
Pantry
Brand
BROOKLEA
Size
700g
Store brand
No