Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Skinless Hot Dog | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Skinless Hot Dog
Meat & Seafood
Skinless Hot Dog
560g · Plumrose
Coles
$6.50
$1.16 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Plumrose
Size
560g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hot Dog Frankfurts 500g
at Aldi
500g
$2.59
51.8c / 100g
64.3c less per 100g
Add to cart
Skinless Hot Dogs 375g
at Aldi
375g
$3.99
$1.06 / 100g
9.7c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.50
Add from Coles