Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mozzarella Cheese 350g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Mozzarella Cheese 350g
Dairy & Eggs
Mozzarella Cheese 350g
350g · WESTACRE
Aldi
$5.29
$1.51 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$5.29
Lowest
$5.29
Highest
$5.29
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$2.00 / 100g
$4.99
250g
$1.24 / 100g
Best value per 100g
$3.09
350g
$1.51 / 100g
Viewing
$5.29
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
WESTACRE
Size
350g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cauliflower Cheese Bake
at Coles
800g
$6.60
82.5c / 100g
68.6c less per 100g
Add to cart
Hillview Original Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
63.2c less per 100g
Add to cart
Aldi
$5.29
Add from Aldi
Hillview Light Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
63.2c less per 100g
Add to cart
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
58.1c less per 100g
Add to cart