Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Parsley | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Parsley
Other
Parsley
40g · Hoyts
Coles
$3.65
$9.13 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.65
Lowest
$3.65
Highest
$3.65
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
15g
$15.00 / 100g
$2.25
40g
$9.13 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.65
Details
Aisle
Other
Brand
Hoyts
Size
40g
Store brand
No
Coles
$3.65
Add from Coles