Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cheese Sauce Mix | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Cheese Sauce Mix
Pantry
Cheese Sauce Mix
29g · Gravox
Coles
$1.60
$5.52 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.60
Lowest
$1.60
Highest
$1.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
29g
$5.52 / 100g
Viewing
$1.60
120g
$4.33 / 100g
$5.20
120g
$4.33 / 100g
$5.20
120g
$4.33 / 100g
$5.20
120g
$4.33 / 100g
$5.20
425g
$1.32 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
4 Bean Mix 420g
at Aldi
420g
$0.89
21.2c / 100g
$5.31 less per 100g
Add to cart
Woolworths Four Bean Mix
at Woolworths
420g
$0.95
22.6c / 100g
$5.29 less per 100g
Add to cart
Coles
$1.60
Add from Coles
$5.60
Details
Aisle
Pantry
Brand
Gravox
Size
29g
Store brand
No
Special
McKenzie's Soup Mix
at Woolworths
500g
$1.60
$1.90
32c / 100g
$5.20 less per 100g
Add to cart
Special
La Gina Five Bean Mix
at Woolworths
400g
$1.40
$1.70
35c / 100g
$5.17 less per 100g
Add to cart