Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Protein Plus Spaghetti Pasta | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Protein Plus Spaghetti Pasta
Health & Protein
Protein Plus Spaghetti Pasta
400g · Barilla
Coles
$4.50
$1.13 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Barilla
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vetta SMART Protein Spirals Pasta
at Woolworths
375g
$3.00
80c / 100g
32.5c less per 100g
Add to cart
Vetta Smart Protein Penne Pasta
at Woolworths
375g
$3.00
80c / 100g
32.5c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.50
Add from Coles
Vetta SMART Protein Spaghetti Pasta
at Woolworths
375g
$3.00
80c / 100g
32.5c less per 100g
Add to cart
La Molisana High Protein Fusilli Pasta
at Woolworths
400g
$3.30
82.5c / 100g
30c less per 100g
Add to cart