Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Red Salmon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Red Salmon
Meat & Seafood
Coles own brand
Red Salmon
105g · Coles
Coles
$3.70
$3.52 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.70
Lowest
$3.70
Highest
$3.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
105g
$3.52 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.70
200g
$5.00 / 100g
$10.00
280g
$5.71 / 100g
$16.00
325g
$4.62 / 100g
$15.00
460g
$4.78 / 100g
$22.00
460g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Chilli Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$1.96 less per 100g
Add to cart
Smoked Flavoured Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$1.96 less per 100g
Add to cart
Coles
$3.70
Add from Coles
$4.13 / 100g
$19.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles
Size
105g
Store brand
Coles
Tomato Salsa Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$1.96 less per 100g
Add to cart
Teriyaki And Garlic Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$1.96 less per 100g
Add to cart