Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tasty Cheese Block 1kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Tasty Cheese Block 1kg
Dairy & Eggs
Tasty Cheese Block 1kg
1kg · WESTACRE DAIRY
Aldi
$8.99
89.9c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$8.99
Lowest
$8.99
Highest
$8.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.80 / 100g
$4.49
500g
$1.20 / 100g
$5.99
500g
$1.20 / 100g
$5.99
500g
$1.20 / 100g
$5.99
500g
$1.20 / 100g
$5.99
1kg
89.9c / 100g
Best value per 100g
Aldi
$8.99
Add from Aldi
Viewing
$8.99
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
WESTACRE DAIRY
Size
1kg
Store brand
No