Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Scotch Fingers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Scotch Fingers
Snacks & Confectionery
Scotch Fingers
175g · Coles I'm Free From
Coles
$3.30
$1.89 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.30
Lowest
$3.30
Highest
$3.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles I'm Free From
Size
175g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Almond Fingers 6 Pack 280g
at Aldi
280g
$2.49
88.9c / 100g
99.6c less per 100g
Add to cart
Shortbread Fingers 200g
at Aldi
200g
$2.69
$1.34 / 100g
54.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.30
Add from Coles