Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Perform Mixed Berry 175g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Perform Mixed Berry 175g
Dairy & Eggs
Perform Mixed Berry 175g
175g · YOPRO
Aldi
$3.49
$1.99 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.49
Lowest
$3.49
Highest
$3.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
YOPRO
Size
175g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Strawberry Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
$1.59 less per 100g
Add to cart
Strawberry Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
$1.57 less per 100g
Add to cart
Aldi
$3.49
Add from Aldi
Strawberry Yoghurt
at Coles
1kg
$5.20
52c / 100g
$1.47 less per 100g
Add to cart
Yoplait Strawberry Yoghurt
at Woolworths
1kg
$5.20
52c / 100g
$1.47 less per 100g
Add to cart